BUSKIE FORUM LECZNICTWA UZDROWISKOWEGO.
2011-09-07 14:55:30

Mamy zaszczyt i wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Buskim Forum Lecznictwa Uzdrowiskowego, które odbędzie się w dniu 9 września br. w sali konferencyjnej Sanatorium „Willa Zielona” w Busku-Zdroju przy ul. 1-go Maja 39.


Organizatorem Forum jest Buski Uzdrowiskowy Korpus Eksporterów.

Jednocześnie informujemy, że podczas Forum odbędzie się Panel poświęcony zagadnieniom rozwoju Buskiego Lecznictwa Uzdrowiskowego, a zwłaszcza jego możliwościom, szansom i wyzwaniom.

Mieczysław Twaróg

Prezes Zarządu

Stowarzyszenia Eksporterów Polskich

Jerzy Kolarz

Starosta Buski

Dziekan Buskiego

Korpusu Eksporterów



   
Szczegółowy program Buskiego Forum Lecznictwa Uzdrowiskowego:

12.00-12.10 Rejestracja i wydawanie materiałów

12.10-12.15 Otwarcie Panelu Jerzy Kolarz Starosta Buski, Dziekan Buskiego Uzdrowiskowego Korpusu Eksporterów

12.15-12.20 Powitanie uczestników Panelu - Adam Jarubas Marszałek Województwa Świętokrzyskiego

12.20-13.00 Prowadzenie Panelu Stanisław Czerwiec – Dyrektor ds. Handlowych Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A.

13.00-13.15 Dyskusja

13.15-13.30 Wręczenie Listów Gratulacyjnych

 

 

buskie_forum_lecznictwa_patronat.jpg 

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10281