Mamy zaszczyt i wielką przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Buskim Forum Lecznictwa Uzdrowiskowego, które odbędzie się w dniu 9 września br. w sali konferencyjnej Sanatorium „Willa Zielona” w Busku-Zdroju przy ul. 1-go Maja 39.
Organizatorem Forum jest Buski Uzdrowiskowy Korpus Eksporterów.
Jednocześnie informujemy, że podczas Forum odbędzie się Panel poświęcony zagadnieniom rozwoju Buskiego Lecznictwa Uzdrowiskowego, a zwłaszcza jego możliwościom, szansom i wyzwaniom.
Mieczysław Twaróg
Prezes Zarządu
Stowarzyszenia Eksporterów Polskich
| Jerzy Kolarz
Starosta Buski
Dziekan Buskiego
Korpusu Eksporterów
|
Szczegółowy program Buskiego Forum Lecznictwa Uzdrowiskowego:
12.00-12.10 Rejestracja i wydawanie materiałów
12.10-12.15 Otwarcie Panelu Jerzy Kolarz Starosta Buski, Dziekan Buskiego Uzdrowiskowego Korpusu Eksporterów
12.15-12.20 Powitanie uczestników Panelu - Adam Jarubas Marszałek Województwa Świętokrzyskiego
12.20-13.00 Prowadzenie Panelu Stanisław Czerwiec – Dyrektor ds. Handlowych Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A.
13.00-13.15 Dyskusja
13.15-13.30 Wręczenie Listów Gratulacyjnych