Wędkarze na start!
2011-09-05 12:01:01
Wójt Gminy Pacanów i Zarząd Stowarzyszenia "Gospodarna Wieś Kwasów" zapraszają na otwarte Mistrzostwa Gminy w Wędkarstwie Spławikowym. Zawody odbędą się 18 września 2011r. na zbiorniku wodnym w Kwasowie. Zbiórka uczestników o godz. 7.00.
Obowiązuje łowienie dwoma wędkami. Zapisy na miejscu.
Serwis informacyjny UG
|