Wędkarze na start!
2011-09-05 12:01:01

Wójt Gminy Pacanów i Zarząd Stowarzyszenia "Gospodarna Wieś Kwasów" zapraszają na otwarte Mistrzostwa Gminy w Wędkarstwie Spławikowym. Zawody odbędą się 18 września 2011r. na zbiorniku wodnym w Kwasowie. Zbiórka uczestników o godz. 7.00.

Obowiązuje łowienie dwoma wędkami. Zapisy na miejscu.


Serwis informacyjny UG



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10262