Walczyli o puchar burmistrza.
2011-09-02 12:01:23

XIII Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój już za nami. Rozgrywki odbyły się 27 sierpnia 2011 r. na boisku, na osiedlu Piłsudskiego. Turniej cieszył się sporym zainteresowaniem, startowało w nim 18 zawodników, czyli 9 drużyn.

Podczas rozgrywek obowiązywał system brazylijski (po przegraniu dwóch meczy para odpada z gry). Turniej prowadzili licencjonowani sędziowie Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

 

turniej_plazowa001.JPG


Nie było faworytów turnieju, każda drużyna miała duże szanse na pierwsze miejsce.

Pogoda dopisała, a i kondycja zawodników również. Drużyny prowadziły zacięte pojedynki. Po długiej rywalizacji wyłoniono zwycięzców. Zostali nimi Grzegorz Mitka i Jacek Kempkiewicz z Pińczowa. II miejsce zajęli: Ryszard Jezierski i Łukasz Kobierski również z Pińczowa. Michał Durnaś i Łukasz Prażuch z Buska-Zdroju zdobyli III miejsce, a IV pozycję wywalczyli ich krajanie - Bartłomiej Wleciał i Bartłomiej Maj.

 

turniej_plazowa002.JPG



Zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe, puchary, dyplomy i materiały promocyjne Gminy Busko-Zdrój. Organizatorem turnieju oraz fundatorem nagród był burmistrz Waldemar Sikora.

Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom!

EHR
Źródło: www.busko.pl

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10242