Piłkarze buskiego Zdroju w niedzielne popołudnie rozegrali kolejny mecz ligowy w tym sezonie. Tym razem zremisowali w Strawczynie z tamtejszą Lechią 2:2. Bramki dla buskiego zespołu zdobyli Michał Puchała oraz Rafał Witkowski.
Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Na początku drugiej połowy Lechia Strawczyn objęła prowadzenie po bramce Rafała Piotrowskiego. Kilka minut później do wyrównania doprowadził Michał Puchała. W 66 minucie spotkania Rafał Witkowski wyprowadził buski zespół na prowadzenie. Pod koniec spotkania bo błędach Łukasza Wójcickiego i Marcina Grochowskiego ten drugi trafia do własnej bramki i mamy 2:2. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i buski MKS ze Strawczyna wraca z jednym punktem.
LECHIA Strawczyn - MKS Busko-Zdrój 2:2 (0:0)
Piotrowski 49, Grochowski 87, samob. - Puchała 57, Witkowski 66.
Lechia: Wieczorek - Więckowski, Picheta, Gołuchowski, Tkaczyk, Jas, Gałęziowski (80 Sikora), Nawara (88 Kasprzyk), Baran (73 Wilczkowski), Gołuchowski (60 Buk), Piotrowski.
Zdrój: Wójcicki - P.Bandura (70 Kubicki), Krzemiński, Kolanowski, Grochowski - R.Charyga, Kosela, Krupa, Korczak( 59 Witkowski) - Puchała, Francuz