Busko: Niewybuch w centrum miasta.
2011-08-31 08:28:57

Podczas prac związanych z rewitalizacją miasta, dziś rano na ulicy St.Batorego ekipy remontowe natrafiły na zardzewiały przedmiot przypominający pocisk.


Prawdopodobnie jest to niewybuch pochodzący z czasów II Wojny Światowej.

pocisk001.jpg


Miejsce jest zabezpieczane przez KPP Busko-Zdrój. Jak poinformował nas sierż. Marcin Ciszek informacja o znalezisku została przekazana do Patrolu Rozminowania z Kielc, saperzy mają dojechać ok. godz. 12.00.

/Red/

 

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10217