Podczas prac związanych z rewitalizacją miasta, dziś rano na ulicy St.Batorego ekipy remontowe natrafiły na zardzewiały przedmiot przypominający pocisk.
Prawdopodobnie jest to niewybuch pochodzący z czasów II Wojny Światowej.

Miejsce jest zabezpieczane przez KPP Busko-Zdrój. Jak poinformował nas sierż. Marcin Ciszek informacja o znalezisku została przekazana do Patrolu Rozminowania z Kielc, saperzy mają dojechać ok. godz. 12.00.
/Red/