W piątek około godz. 22.30 strażacy dostali sygnał o pożarze drewnianego budynku przy ulicy Bohaterów Warszawy w Busku-Zdroju.
Okazało się, że w opuszczonej stodole palą się śmieci i drewniane szczątki mebli. Podczas przeszukiwania terenu w przybudówce budynku znaleziono śpiącego
mężczyznę, a nieopodal przy ogrodzeniu spał drugi. Obu mężczyzn
odwieziono do szpitala.
W akcji brały udział dwa zastępy ratowników. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zaprószenie.
/Red/