Swojskie klimaty, dynamiczna muzyka i dobra zabawa królowały na sobotniej odsłonie Dni Stopnicy.
Kapela Stefana Wyczyńskiego przybliżyła nam rodzimą ludową tradycję i muzykę, świętokrzyski Zbój Madej, parodysta Waldemar Ochnia, włoskie przeboje płynęły ze sceny za sprawą grupy muzycznej hotelu Continental - Bene i prawdziwe show w gorących rytmach Afryki z zespołem Jambo Africa wypełniły pierwszy dzień festynu.
Uzupełnieniem był czeski lunapark, który zawsze do Stopnicy przyjeżdża z nowymi atrakcjami dla ludzi o mocnych nerwach i odwadze w „jeździe” na szalonych maszynach i powietrznych ewolucjach.
Dziś drugi dzień nie mniej atrakcyjny - zapraszamy.
fotoreportaż 
Robert Gwóźdź.