Dni Stopnicy i Festiwal Lipy 2011. (fotoreportaż)
2011-08-28 10:37:41

Swojskie klimaty, dynamiczna muzyka i dobra zabawa królowały na sobotniej odsłonie Dni Stopnicy.


Kapela Stefana Wyczyńskiego przybliżyła nam rodzimą ludową tradycję i muzykę, świętokrzyski Zbój Madej, parodysta Waldemar Ochnia, włoskie przeboje płynęły ze sceny za sprawą grupy muzycznej hotelu Continental -  Bene i prawdziwe show w gorących rytmach Afryki  z zespołem Jambo Africa wypełniły pierwszy dzień festynu.

festyn_stopnica017.jpg 


Uzupełnieniem był czeski lunapark, który zawsze do Stopnicy przyjeżdża z nowymi atrakcjami  dla ludzi o mocnych nerwach i odwadze w „jeździe” na szalonych maszynach i powietrznych ewolucjach.

Dziś drugi dzień nie mniej atrakcyjny - zapraszamy.

 fotoreportaż

 

 Robert Gwóźdź.

 


 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10199