DNI OTWARTE BASENU ''NEMO''.
2011-08-26 14:05:28

W dniach od 13.08 do 15.08.2011r. Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włoszczowie zorganizował Dni Otwarte Basenu „NEMO”. Spotkaniu temu towarzyszyło wiele atrakcji, a bogata oferta przyciągnęła dużo osób. Można było aktywnie wypocząć i zrelaksować się.

Ćwiczenia relaksacyjne na poprawę ogólnej sprawności fizycznej, gra - zabawa w piłkę wodną siatkową, gry i zabawy dla dzieci w brodziku - to kilka z wielu propozycji jakie zaproponowaliśmy osobom odwiedzającym pływalnię.

Każda osoba oprócz zażywania kąpieli mogła również zwiedzić cały obiekt basenu „ od piwnicy po strych”. Zwiedzający zapoznali się z technologia basenową, maszynami oraz urządzeniami pracującymi całą dobę w podziemiach basenu.

wloszczowa_basen_nemo.jpg 

Każdy mógł zobaczyć pomieszczenia solarium, sali konferencyjnej oraz bazę noclegową. W tych dniach ok. 1000 zwiedzających osób dziennie skorzystało z wypoczynku na basenie.

Dni Otwarte Basenu „NEMO” we Włoszczowie odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze, która towarzyszyła tak zwiedzającym jak i gospodarzom, za co dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Źródło: www.gmina-wloszczowa.pl

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10194