POŻEGNANIE LATA Z OSiR we Włoszczowie.
2011-08-26 14:00:00

W dniu 28.08.2011r. (niedziela) Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje wakacyjne spotkanie ''Pożegnanie lata'' na kąpielisku Klekot.

 

 
„Pożegnanie lata z OSiR” Harmonogram na 28.08.2011r. PLIK PDF

 

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10193