I Ogólnopolski Piknik Strzelecki o Puchar ''BELDONKA'' . 2011-09-03 11:50:02
Sekcja Strzelecka Ośrodka Kulturalno-Historycznego "Beldonek" Pałac Wielopolskich w Chrobrzu, Stowarzyszenie Strzeleckie w Busku Zdroju zaprasza Wszystkich miłośników strzelectwa na I Ogólnopolski Piknik Strzelecki o Puchar "BELDONKA" Chroberz - Skotniki Małe - 3 września 2011.
Zawody zostaną rozegrane na najbardziej klimatycznie położonej strzelnicy w Skotnikach Małych k. Buska Zdroju.
Celem Pikniku jest popularyzacja strzelectwa czarnoprochowego, śrutowego oraz historii broni i uzbrojenia.
Planowane jest rozegranie trzech konkurencji czarnoprochowych:
Na zwycięzców strzeleckiej zabawy czekają atrakcyjne nagrody oraz dyplomy a po wszystkim moc pysznych niespodzianek.
Wpisowe wynosi symboliczne 25 zł. bez względu na ilość konkurencji.
Jako miejsce zakwaterowania zainteresowanych wcześniejszym przyjazdem wybrano oddalony o 15 km Internat Zespołu Szkół Rolniczych położony w malowniczym parku obok Pałacu Wielopolskich w Chrobrzu. www.palac.chroberz.info
Zainteresowanych proszę o kontakt na: przewodniczacy@beldonek.pl