Buskie Samorządowe Centrum Kultury ogłasza nabór do I klasy Szkoły Muzycznej I stopnia na rok szkolny 2011/2012. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6 – 16 lat. Zapisy do klas: fortepianu, perkusji, skrzypiec, gitary, trąbki, klarnetu i saksofonu będą trwały do 9 września 2011.
Zgłoszenia przyjmujemy w Dziale Artystyczno – Muzycznym BSCK ( II p. pokój nr 58) osobiście lub telefonicznie 41 378 23 19 w 27. O terminie egzaminu sprawdzającego zdolności muzyczne zainteresowani zostaną powiadomieni indywidualnie. Stosowna informacja ukarze się również na stronie www.bsck.busko.pl
Foto archiwum, autor: Piotr Kaleta
Lekcje gry na instrumentach i teorii muzyki prowadzą wykwalifikowani pedagodzy – absolwenci wyższych studiów muzycznych. Lekcje są bezpłatne.
Zapraszamy.