Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju
Ochotnicza Straż Pożarna w Solcu-Zdroju
Państwowa Inspekcja Pracy w Kielcach
oraz
Komisariat Policji w Solcu-Zdroju
zapraszają
w dniu 27.08.2011r. na
Podsumowanie akcji „BEZPIECZNE WAKACJE”
rozpoczęcie imprezy o godz. 15.00 na placu obok budynku Gminnego Centrum Kultury w Solcu-Zdroju przy ul. Partyzantów 8A

W programie:
- Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „BEZPIECZNE PODWÓRKO”
- Pokazy ratownictwa medycznego
- Możliwość obejrzenia sprzętu policyjnego i strażackiego ( okazja do sfotografowania się na policyjnym motocyklu)
- Konkursy z nagrodami
- Paintball
- Trampolina
- Inne zajęcia rekreacyjne
Wszystkich serdecznie zapraszamy!!!!!!!!!