Głosuj na swojego sołtysa!
2011-08-24 14:11:16

Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Marek Gos ogłasza plebiscyt na najaktywniejszego sołtysa województwa świętokrzyskiego „Sołtys XXI wieku”. – Namawiam Państwa do oddawania głosów na liderów naszych „małych ojczyzn”, dzięki którym nasza świętokrzyska wieś zmienia swoje oblicze – zachęca przewodniczący Sejmiku.


Mieszkańcy naszego regionu mogą głosować na sołtysa, który ich zdaniem jest najaktywniejszy, najwięcej robi dla wsi, najlepiej zarządza sołectwem  i ma dobry kontakt  z mieszkańcami.  Głosować można do 15 września 2011 r. na kartkach pocztowych podając imię i nazwisko kandydata,  nazwę sołectwa, którym kieruje oraz krótkie uzasadnienie.  Należy podać także  swoje imię, nazwisko oraz adres. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Biuro Komunikacji Społecznej,  Al. IX Wieków Kielc 3, 25-516 Kielce z dopiskiem  „Sołtys XXI wieku” lub drogą elektroniczną: strona@sejmik.kielce.pl

Soltys.jpg



Wśród czytelników, którzy wezmą udział w głosowaniu, rozlosujemy trzy nagrody – niespodzianki. Trzej najlepsi, zdaniem głosujących,  sołtysi otrzymają nagrody pieniężne ufundowane przez przewodniczącego Sejmiku Marka Gosa  w wysokości: 1500 zł za pierwsze miejsce, 1000 zł za drugie i 500 zł za trzecie miejsce. Wyniki konkursu opublikujemy na stronie internetowej www.sejmik.kielce.pl oraz na łamach Informatora Sołeckiego Urzędu Marszałkowskiego „Słowo Sołtysa” i miesięcznika „Nasz Region”. 

M.N./R.S.




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10171