Podziękowanie! 2011-08-23 11:22:13
W imieniu samorządu Gminy Pacanów pragnę przekazać serdeczne podziękowanie instytucjom, firmom, stowarzyszeniom i osobom prywatnym, które wsparły organizacje dożynek.
Są nimi: Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Solcu – Zdroju, Fabryka Okien ,,Kastel” z Kątów Nowych, firma ,,Flornas” z Chrzanowa, firma ,,Rolmet” z Kazimierzy Wielkiej, firmy handlowe Krzysztofa Jankoskiego z Wójczy i Edwarda Gondka z Rataj, Zakład Remontowo – Budowlany Mieczysława Dudka z Połańca, piekarnia Henryka Wawrzyńca z Pacanowa, hurtownia ,,Wisła” z Rataj Karskich, radny wojewódzki Krzysztof Dziekan, huta Szkła Tadeusza Wrześniaka z Grzybowa, Koła Gospodyń Wiejskich z Kępy Lubawskiej, Żabca, Rataj Słupskich, Stowarzyszenie ,,Miłośników Gminy Pacanów”, dyrekcja i pracownicy ECB, radni: Mirosław Matuszewski, Krzysztof Eliasz, Jan Matyjas, Andrzej Kapałka, Stefan i Robert Pietryka, wszystkie delegacje wieńcowe i rady sołeckie oraz zespoły muzyczne uczestniczące w obchodach, Tadeusz Lis - przedstawiciel ŚODR Modliszewice, starostowie dożynek: Wiesława Nega i Andrzej Kareta i sztab organizacyjny.
Z wyrazami szacunku Wójt Gminy Wiesław Skop
|
|
|