Pięć drużyn z terenu gminy Nowy Korczyn wzięło udział w niedzielę 21
sierpnia br. w Turnieju Sołectw w Piłce Nożnej o Puchar Wójta rozegranym
na boisku sportowym Szkoły Podstawowej w Brzostkowie. Zwycięstwo
wywalczyła drużyna z Nowego Korczyna.
Turniej zorganizowany został przez Klub Sportowy „Wisła” Nowy Korczyn przy wsparciu władz samorządowych gminy. Zgodnie z regulaminem w zawodach mogli wziąć udział pełnoletni uczestnicy niezrzeszeni w żadnym klubie piłkarskim.
Do turnieju zgłosiło się pięć następujących drużyn: Nowy Korczyn, Piekarnia „Tarkor”, Sępichów, Grotniki Małe i Górnowola. Mecze powyższych drużyn rozegrane zostały systemem każdy z każdym. Po kilku godzinach zmagań na murawie na podium stanęła reprezentacja Nowego Korczyna, na drugiej pozycji uplasowała się drużyna z Górnowoli, trzecie miejsce przypadło drużynie z Grotnik Małych. Zespoły te otrzymały puchary oraz pamiątkowe dyplomy.
fotoreportaż
Anna Nowak