Dni Województwa Świętokrzyskiego w Nowym Korczynie.
2011-08-26 10:12:33

Wójt Gminy Nowy Korczyn, Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Starosta Buski zapraszają do Nowego Korczyna na Dni Województwa Świętokrzyskiego, które towarzyszyć będą imprezie plenerowej „Pożegnanie wakacji 2011” w niedzielę 28 sierpnia 2011 r. o godz. 15.00.



 W programie:

  • biesiada z zespołem FIESTA

  • parodysta Jacek Pietrzak

  • „Teatr iluzji” w wykonaniu duetu Mefisto

  • porady i badania lekarskie

  • konkursy z nagrodami dla dzieci i całych rodzin

  • zabawa taneczna z zespołem „VOKALL” 

 nowy_korczyn_dni_woj_pozegnanie.jpg


Organizatorzy:

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie.

Partnerzy medialni:

Echo Dnia, TVP Kielce, Radio Planeta, Radio FRI, Portal Regionalny busko.com.pl, telewizja ponidzie.tv, Korso – tygodnik buski, Tygodnik Ponidzia, Portal Informacji Regionanlnej Województwa Świętokrzyskiego

/Serwis Informacyjny UG/









https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10155