Dni Województwa Świętokrzyskiego w Nowym Korczynie. 2011-08-26 10:12:33
Wójt Gminy Nowy Korczyn, Przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Starosta Buski zapraszają do Nowego Korczyna na Dni Województwa Świętokrzyskiego, które towarzyszyć będą imprezie plenerowej „Pożegnanie wakacji 2011” w niedzielę 28 sierpnia 2011 r. o godz. 15.00.
W programie: - biesiada z zespołem FIESTA
„Teatr iluzji” w wykonaniu duetu Mefisto
porady i badania lekarskie
konkursy z nagrodami dla dzieci i całych rodzin
zabawa taneczna z zespołem „VOKALL”

Organizatorzy: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Korczynie.
Partnerzy medialni: Echo Dnia, TVP Kielce, Radio Planeta, Radio FRI, Portal Regionalny busko.com.pl, telewizja ponidzie.tv, Korso – tygodnik buski, Tygodnik Ponidzia, Portal Informacji Regionanlnej Województwa Świętokrzyskiego /Serwis Informacyjny UG/
|
|
|