ZENIT Chmielnik - MKS Busko-Zdrój 1:2
2011-08-21 23:35:27

Piłkarze buskiego Zdroju pokonali w wyjazdowym spotkaniu Zenit Chmielnik 2:1. Bramki dla buskiego klubu zdobyli Wiesław Francuz w 10 minucie spotkania oraz Kamil Kolanowski w 90 minucie.


MKS Busko rozpoczął bardzo dobrze, już w 10 minucie bramkę zdobył Wiesław Francuz. Wszystko wskazywało na to, że piłkarze z Buska-Zdroju pójdą za ciosem i uda im się podwyższyć wynik spotkania jeszcze przed przerwą. Niestety pod koniec pierwszej połowy sędzia Kamil Przyłucki podyktował niesłuszny rzut karny dla Zenitu który piłkarze z Chmielnika zamienili na bramkę.

zenit_chmielnik_mks_busko001.jpg

zenit_chmielnik_mks_busko002.jpg 

 zenit_chmielnik_mks_busko003.jpg


W drugiej połowie stuprocentową sytuacje wybronił bramkarz Zdroju,
Marcin Ciemiera. Druga bramka padła autorstwa Kamila Kolanowskiego,
który pod koniec drugiej połowy dobił strzał Dawida Kumora. Sędzia
także w drugiej odsłonie meczu nie uznał prawidłowo zdobytej bramki dla
zdroju. Według pana Przyłuckiego był spalony.
Do Chmielnika zawitała także około czterdziestoosobowa grupa fanatycznych kibiców z Buska. Swym głośnym dopingiem byli dwunastym zawodnikiem zespołu.

zenit_chmielnik_mks_busko004.jpg

zenit_chmielnik_mks_busko005.jpg


Kolejne ligowe spotkanie Zdrój zagra w środę o godzinie 17 na własnym stadionie. Wszystkich sympatyków buskiej piłki serdecznie zapraszamy.
 
ZENIT Chmielnik - MKS Busko-Zdrój 1:2
Bramki dla MKS: Francuz 10, Kolanowski 90
Zdrój: Ciemiera - P.Bandura, Krzemiński, Kolanowski, Grochowski - R.Charyga (62' Kumor), Krupa, Kosela(72' Zoch), Zadorski (46' Korczak) - Puchała, Francuz

Wiecej fotek na:  www.zdrojbusko.futbolowo.pl


 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10151