Koncerty w buskim Uzdrowisku. 2011-08-17 16:22:47
Uzdrowisko Busko-Zdrój zaprasza na koncerty, które odbędą się 18 i 19 sierpnia w Sali Koncertowej Sanatorium 'Marconi'
18.08 godz. 15.30 Sala Koncertowa Sanatorium „Marconi” -Koncert Salonowa Orkiestra Zdrojowa
Salonowa
Orkiestra Zdrojowa wykonuje rocznie wiele koncertów dla kuracjuszy i
mieszkańców Buska. Bierze udział w festiwalach muzycznych oraz
koncertach promujących miasto i uzdrowisko. Profesjonalizm muzyków,
świetny repertuar, znakomite wykonania czynią koncert orkiestry
niezwykle popularnymi. Salonowa Orkiestra Zdrojowa prezentuje najwyższy
poziom w dziedzinie muzyki uzdrowiskowej, wielokrotnie nagradzana
m.in. na festiwalu Muzyki Uzdrowiskowej w Polanicy Zdroju . Wstęp: bezpłatny
19.08 godz. 19.15 Sala Koncertowa Sanatorium „Marconi” -Wieczór piosenki „Spotkanie z piosenkami Agnieszki Osieckiej”
Marta Korepta-Kostek - śpiew Paweł Korepta - fortepian Salonowa Orkiestra Zdrojowa pod dyrekcją Patrycji Jarosz
Muzyków cechuje perfekcyjne wykonawstwo standardów piosenki rozrywkowej. Nurt i stylistyka nawiązuje do tradycji krakowskiej „Piwnicy pod Baranami”. Dominuje polska piosenka cenionych kompozytorów i autorów tekstów. Wstęp: 25zł Zapraszamy! |
|
|