Koncerty w buskim Uzdrowisku.
2011-08-17 16:22:47

Uzdrowisko Busko-Zdrój zaprasza na koncerty, które odbędą się 18 i 19 sierpnia w Sali Koncertowej Sanatorium 'Marconi'


18.08 godz. 15.30 Sala Koncertowa Sanatorium „Marconi”
-Koncert
Salonowa Orkiestra Zdrojowa

Salonowa
Orkiestra Zdrojowa wykonuje rocznie wiele koncertów dla kuracjuszy i
mieszkańców Buska. Bierze udział w festiwalach muzycznych oraz
koncertach promujących miasto i uzdrowisko. Profesjonalizm muzyków,
świetny repertuar, znakomite wykonania czynią koncert orkiestry
niezwykle popularnymi. Salonowa Orkiestra Zdrojowa prezentuje najwyższy
poziom w dziedzinie muzyki uzdrowiskowej, wielokrotnie nagradzana
m.in.  na festiwalu Muzyki Uzdrowiskowej  w Polanicy Zdroju .
Wstęp: bezpłatny


19.08 godz. 19.15 Sala Koncertowa Sanatorium „Marconi”
-Wieczór piosenki „Spotkanie z piosenkami Agnieszki Osieckiej”

Marta Korepta-Kostek - śpiew
Paweł Korepta - fortepian
Salonowa Orkiestra Zdrojowa pod dyrekcją Patrycji Jarosz

Muzyków cechuje perfekcyjne wykonawstwo standardów piosenki rozrywkowej.
Nurt i stylistyka nawiązuje do tradycji krakowskiej „Piwnicy pod Baranami”.
Dominuje polska piosenka cenionych kompozytorów i autorów tekstów.
Wstęp: 25zł

Zapraszamy!

 

 

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10124