OGŁOSZENIE Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pacanowie
2011-08-16 09:48:24

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pacanowie prosi osoby pobierające zasiłek rodzinny, których dziecko uczęszcza do szkoły ponadgimnazjalnej o złożenie zaświadczenia lub oświadczenia o uczęszczaniu do szkoły po 01.09.2011r.

Brak zaświadczenia lub oświadczenia do 10-go września spowoduje opóźnienie w wypłacie lub nie wypłacenie zasiłku rodzinnego i dodatków.

Informujemy, że wydawanie i przyjmowanie wniosków na nowy okres zasiłkowy rozpocznie się od 1 września.

Kierownik GOPS
Edward Wojniak

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10115