Wypadek w cukierni. Stażystka straciła palce. 2011-08-12 12:44:38
Nieszczęśliwy wypadek w cukierni w Pińczowie. Szesnastoletnia praktykantka podczas pracy straciła dwa palce. Wypadek wydarzył się w środę rano. Nastolatka, która była na praktyce w cukierni, pracowała przy maszynie do mieszania ciasta.
Elementy wirujące tej maszyny spowodowały u niej obrażenia dłoni, straciła dwa palce - informuje Kamil Tokarski z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji. Okoliczności wypadku wyjaśnia Państwowa Inspekcja Pracy i prokuratura. Dziewczyna przebywa w szpitalu dziecięcym w Kielcach.
Źródło: Gazeta Wyborcza Kielce
|
|
|