Wypadek w Pińczowie - cztery osoby w szpitalu! 2011-08-12 12:37:53
Cztery osoby ucierpiały w wypadku, do jakiego doszło w czwartek kilka minut po godzinie 20 na ulicy Batalionów Chłopskich w Pińczowie. Z wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że na tył golfa skręcającego w lewo na stację paliw, najechał 17-latek jadący motorem suzuki.
Nastolatek trafił do szpitala w Kielcach. Pomocy medycznej potrzebowali również kierująca golfem i dwójka pasażerów samochodu.
|
|
|