Dwie 15 latki potrącone przez pijanego kierowcę. 2011-08-09 15:12:15
Do wypadku doszło w niedzielę w miejscowości Łubnice, koło godz. 18.30. 61-letni kierowca poloneza, który spowodował wypadek miał ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie.
Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, auto zjechało na przeciwległy pas jezdni i potrąciło piesze. Obie trafiły do szpitala. |
|
|