Dwie 15 latki potrącone przez pijanego kierowcę.
2011-08-09 15:12:15

Do wypadku doszło w niedzielę w miejscowości Łubnice, koło godz. 18.30. 61-letni kierowca poloneza, który spowodował wypadek miał ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, auto zjechało na przeciwległy pas jezdni i potrąciło piesze. Obie trafiły do szpitala.

 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10081