Koncert ''NAD PIĘKNYM, MODRYM DUNAJEM''.
2011-08-08 16:32:42

Zapraszamy 9 sierpnia 2011r. o godz. 19.20 na koncert „NAD PIĘKNYM, MODRYM DUNAJEM”, który odbędzie się Sali Koncertowej Sanatorium „Marconi”.

Na koncert maj± zaszczyt zaprosić Marta Poliszot – sopran oraz Salonowa Orkiestra Zdrojowa - Laureat I Nagrody oraz Nagrody
Publiczno¶ci Międzynarodowego festiwalu
Muzyki Uzdrowiskowej.

 

marta_poliszot.JPG
¬ródło: ura.blox.pl

W programie przeboje muzyki wiedeńskiej Straussa, Lehara, Kalmana, Zellera, Schuberta, Dostala, Stoltza…

Zapraszamy!

 


 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10072