Koncert ''NAD PIĘKNYM, MODRYM DUNAJEM''. 2011-08-08 16:32:42
Zapraszamy 9 sierpnia 2011r. o godz. 19.20 na koncert „NAD PIĘKNYM, MODRYM DUNAJEM”, który odbędzie się Sali Koncertowej Sanatorium „Marconi”.
Na koncert maj± zaszczyt zaprosić Marta Poliszot – sopran oraz Salonowa Orkiestra Zdrojowa - Laureat I Nagrody oraz Nagrody
Publiczno¶ci Międzynarodowego festiwalu
Muzyki Uzdrowiskowej.
 ¬ródło: ura.blox.pl
W programie przeboje muzyki wiedeńskiej Straussa, Lehara, Kalmana, Zellera, Schuberta, Dostala, Stoltza…
Zapraszamy!
|
|
|