Wjechał w przystanek.
2011-08-07 12:53:30

W sobotę 6 sierpnia po godzinie 16 doszło do zdarzenia drogowego w Woli Zofiowskiej gm.
Gnojno gdzie przeznaczony do pasażerskiego przewozu osób Mercedes Sprinter uderzył w
przystanek autobusowy.


W wyniku tego uderzenia poszkodowany został kierowca pojazdu. W bus-ie nie było podróżujących. Po udzieleniu pierwszej pomocy przez załogę karetki pogotowia zabrano go do szpitala.

 wypadek_gnojno001.jpg

wypadek_gnojno002.jpg

wypadek_gnojno003.jpg

 

Przystanek nadaje się już tylko do odbudowy. Co było przyczyną zdarzenia - ustalają policjanci z Komisariatu w Stopnicy. W akcji ratunkowej i zabezpieczającej zdarzenie uczestniczyły zastępy strażaków z JRG Busko i Chmielnik.

/Robert Gwóźdź/

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10065