Golf wypadł z drogi, uderzył w przepust.
2011-08-06 10:54:40

W piątek 5 sierpnia br. około godziny 15 w Kamedułach samochód osobowy marki volkswagen golf wypadł z trasy na prostym odcinku drogi powiatowej i uderzył w betonowy przepust na wjeździe do jednej z posesji.

Auto zostało doszczętnie rozbite a kierowca – 21 letni mieszkaniec sąsiedniej miejscowości z ogólnymi obrażeniami zabrany został do szpitala w Busku. Poza kierującym w aucie nie było innych osób.

kameduly_wypadki001.jpg 

kameduly_wypadki002.jpg 

Z pierwszych ustaleń Policji na podstawie śladów w pasie drogowym wynika, iż auto spadło z jezdni kilkanaście metrów przed przepustem uszkodziło przydrożne skrzynki na listy i sunąc rowem rozbiło się na betonowej przeszkodzie.

/Robert Gwóźdź/




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10063