W piątek 5 sierpnia br. około godziny 15 w Kamedułach samochód osobowy marki volkswagen golf wypadł z trasy na prostym odcinku drogi powiatowej i uderzył w betonowy przepust na wjeździe do jednej z posesji.
Auto zostało doszczętnie rozbite a kierowca – 21 letni mieszkaniec sąsiedniej miejscowości z ogólnymi obrażeniami zabrany został do szpitala w Busku. Poza kierującym w aucie nie było innych osób.
Z pierwszych ustaleń Policji na podstawie śladów w pasie drogowym wynika, iż auto spadło z jezdni kilkanaście metrów przed przepustem uszkodziło przydrożne skrzynki na listy i sunąc rowem rozbiło się na betonowej przeszkodzie.
/Robert Gwóźdź/