Piknik Rodzinny 'Pomagam Hospicjum' 2011-08-06 13:45:35
Stowarzyszenie Dom Nadziei, Wspólnota św. Brata Alberta i Wolontariusze zapraszają na Piknik Rodzinny 'Pomagam Hospicjum'. Dobra muzyka, pyszne domowe ciasto, bigos, grochówka, loteria fantowa, zabawy dla dzieci, to atrakcje pikniku, który odbędzie się 07 sierpnia (w niedzielę) w muszli koncertowej i sąsiedztwie Sanatorium 'Marconi' w godzinach od 14 do 19.
W razie deszczu zapraszamy do sali koncertowej Sanatorium "Marconi". Wystąpią zespoły: Revers - Band z Jędrzejowa, Orkiestra Zdrojowa z Buska Zdroju, Orkiestra i Chór z Pełczysk. Prosimy przynosić używane bądź nowe telefony komórkowe. Stowarzyszenie odsprzeda te aparaty telefoniczne, a uzyskane pieniądze przeznaczy na budowę Hospicjum. Każdy, kto weźmie udział w loterii fantowej, bądź dokona zakupu za min. 50zł, albo przyniesie 5 telefonów komórkowych weźmie udział w losowaniu nagród o każdej pełnej godzinie. Około godziny 18 losowanie nagrody głównej - roweru. Patronat nad Piknikiem objął Burmistrz MiG Busko Zdrój. Patronat medialny: Radio Kielce, Niedziela Kielecka, www.busko.com.pl
|
|
|