Miasto Boga w Kinie Nocnym.
2011-08-04 12:55:44
Tym razem mocny akcent w Kinie Nocnym: 5 sierpnia o 21.00 zapraszamy nad zalew nad Czarną w Staszowie na film "Miasto Boga". Film nagrodzony na festiwalu w Toronto, nominowany do Oskara, laureat Złotego Globa. Wstęp gratis.
Kocyki do wypożyczenia za 5zł. Kino Nocne organizuje Fundacja FARMA we współpracy ze Staszowskim Ośrodkiem Kultury.
|