II TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN O PUCHAR BURMISTRZA.
2011-08-04 10:51:28
Dnia 06.08.2011 roku o godzinie 10.00 na boisku wielofunkcyjnym Orlik 2012 odbędzie się druga edycja turnieju dzikich drużyn o puchar BURMISTRZA MIASTA I GMINY BUSKO ZDRÓJ.
Zgłoszenia drużyn przyjmują animatorzy pracujący na boisku.
 Foto archiwum
Kategorie wiekowe:
1. Szkoła Podstawowa 2. Gimnazja i Szkoły Ponadpodstawowe
|