II TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN O PUCHAR BURMISTRZA.
2011-08-04 10:51:28

Dnia 06.08.2011 roku o godzinie 10.00 na boisku wielofunkcyjnym Orlik 2012 odbędzie się druga edycja turnieju dzikich drużyn o puchar BURMISTRZA MIASTA I GMINY BUSKO ZDRÓJ.


Zgłoszenia drużyn przyjmują animatorzy pracujący na boisku.

puchar_burmistrza.jpg
Foto archiwum 

Kategorie wiekowe:

1. Szkoła Podstawowa
2. Gimnazja i Szkoły Ponadpodstawowe

 

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10039