Sukces zawodniczek z Buska-Zdroju na Olimpiadzie Młodzieży. 2011-08-04 09:58:39
Kadra piłkarek ręcznych województwa świętokrzyskiego, w składzie której grały trzy zawodniczki Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku -Zdroju zdobyły srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się w dniach 25-31 lipca br. w Ciechanowie.
 Paulina Dziurska, Aleksandra Grabowska oraz Paulina Chojnacka na codzień trenują w buskim klubie pod okiem trenera Roberta Papaj.
Gratulujemy!
|
|
|