Sukces zawodniczek z Buska-Zdroju na Olimpiadzie Młodzieży.
2011-08-04 09:58:39

Kadra piłkarek ręcznych województwa świętokrzyskiego, w składzie której grały trzy zawodniczki Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Busku -Zdroju zdobyły srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się w dniach 25-31 lipca br. w Ciechanowie.

 zawodniczki_pmos001.JPG

Paulina Dziurska, Aleksandra Grabowska oraz Paulina Chojnacka na codzień trenują w buskim klubie pod okiem trenera Roberta Papaj.

Gratulujemy!

 







https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10036