Busko: 'Wakacje na sportowo' - turniej piłki nożnej.
2011-08-03 09:36:50

W dniu 1 sierpnia w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Busku-Zdroju
odbył się turniej piłki nożnej, w ramach akcji 'Wakacje na sportowo' zainicjowanej przez Starostwo Powiatowe w Busku-Zdroju.



W turnieju wzięło udział 5 zespołów.Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajął zespół "Klocki Lego", drugie miejsce "FC Magic", trzecie miejsce "Buska Barcelona".

 wakacjenasportowo008.jpg

wakacjenasportowo001.jpg

wakacjenasportowo007.jpg

wakacjenasportowo006.jpg

wakacjenasportowo005.jpg

wakacjenasportowo004.jpg

wakacjenasportowo003.jpg

wakacjenasportowo002.jpg 


Najlepszym bramkarzem został Filip Jedynak,
najlepszym zawodnikiem został Oskar Gwóźdź,
królem strzelców został Filip Mączyński.

 

/ RP/

 




https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10033