W dniu 1 sierpnia w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Busku-Zdroju
odbył się turniej piłki nożnej, w ramach akcji 'Wakacje na sportowo' zainicjowanej przez Starostwo Powiatowe w Busku-Zdroju.
W turnieju wzięło udział 5 zespołów.Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajął zespół "Klocki Lego", drugie miejsce "FC Magic", trzecie miejsce "Buska Barcelona".







Najlepszym bramkarzem został Filip Jedynak,
najlepszym zawodnikiem został Oskar Gwóźdź,
królem strzelców został Filip Mączyński.
/ RP/