BEZPIECZNE WAKACJE po raz drugi.
2011-08-03 08:02:13


Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju przy współpracy z Państwową Inspekcją Pracy w Kielcach,  Komisariatem Policji w Solcu-Zdroju oraz OSP w Solcu-Zdroju informują że na spotkaniach zorganizowanych w następujących miejscowościach



 Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju przy współpracy z Państwową Inspekcją Pracy w Kielcach,  Komisariatem Policji w Solcu-Zdroju oraz OSP w Solcu-Zdroju informują że na spotkaniach zorganizowanych w następujących miejscowościach:
05.08.2011 roku z  - budynek OSP w Kikowie
09.08.2011 roku- świetlica wiejska w Piasku Małym
12.08.2011 roku – świetlica wiejska w Sułkowicach
18.08.2011 roku – w Piestrzcu- budynek OSP w Piestrzcu
20.08.2011 roku – w miejscowości Wełnin –sala gimnastyczna w szkole podstawowej
27.08.2011 roku –Solec-Zdrój  w Gminnym Centrum Kultury
będzie możliwość oznakowania rowerów. Akcję znakowania przeprowadzą funkcjonariusze Komisariatu Policji w Solcu – Zdroju. 


https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10031