BEZPIECZNE WAKACJE po raz drugi.
2011-08-03 08:02:13
Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju przy współpracy z Państwową Inspekcją Pracy w Kielcach, Komisariatem Policji w Solcu-Zdroju oraz OSP w Solcu-Zdroju informują że na spotkaniach zorganizowanych w następujących miejscowościach
Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju przy współpracy z Państwową Inspekcją Pracy w Kielcach, Komisariatem Policji w Solcu-Zdroju oraz OSP w Solcu-Zdroju informują że na spotkaniach zorganizowanych w następujących miejscowościach: 05.08.2011 roku z - budynek OSP w Kikowie 09.08.2011 roku- świetlica wiejska w Piasku Małym 12.08.2011 roku – świetlica wiejska w Sułkowicach 18.08.2011 roku – w Piestrzcu- budynek OSP w Piestrzcu 20.08.2011 roku – w miejscowości Wełnin –sala gimnastyczna w szkole podstawowej 27.08.2011 roku –Solec-Zdrój w Gminnym Centrum Kultury będzie możliwość oznakowania rowerów. Akcję znakowania przeprowadzą funkcjonariusze Komisariatu Policji w Solcu – Zdroju.
|