LETNI PIKNIK „ZE SŁOŃCEM W HERBIE”
2011-08-08 10:10:36

Zapraszamy na LETNI PIKNIK „ZE SŁOŃCEM W HERBIE” 15 sierpnia 2011 roku o godz. 15.00 boisko sportowe w Solcu-Zdroju.


1_3.jpg


w programie:


 2_5.jpg   15.00  część oficjalna



  • wręczenie nagrody „MAGNOLII 2011”

  • wręczenie odznaczeń 


  2_5.jpg  16.00-18.00 część artystyczna



  • Orkiestra Strażacka z Kociny

  • Kapela Świętokrzyska z Kielc

  • Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „LIPNICZANIE”

  • Tradycje świętokrzyskie „Zbój Madej”

  • Zespół Śpiewaczy „ECHO” z Buska-Zdroju  
                 


  2_5.jpg  18.00-24.00 zabawa taneczna zespół „MAGIC DANCE”


  2_5.jpg  wystawy,kiermasze


  2_5.jpg  wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych
         


Organizator:

herb_gmina_solec.jpg   
- Urząd Gminy  w Solcu-Zdroju.


 



Partnerzy: 


krzyz.jpg    


-  OSP gm. Solec-Zdrój




- Gminne Centrum Kultury 



Patronat medialny:


korso.jpg   busko_com_pl_logo.jpg



 



https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10025