Zapraszamy na LETNI PIKNIK „ZE SŁOŃCEM W HERBIE” 15 sierpnia 2011 roku o godz. 15.00 boisko sportowe w Solcu-Zdroju.

w programie:
15.00 część oficjalna
- wręczenie nagrody „MAGNOLII 2011”
- wręczenie odznaczeń
16.00-18.00 część artystyczna
- Orkiestra Strażacka z Kociny
- Kapela Świętokrzyska z Kielc
- Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „LIPNICZANIE”
- Tradycje świętokrzyskie „Zbój Madej”
- Zespół Śpiewaczy „ECHO” z Buska-Zdroju
18.00-24.00 zabawa taneczna zespół „MAGIC DANCE”
wystawy,kiermasze
wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych
Organizator:
- Urząd Gminy w Solcu-Zdroju.
Partnerzy:
- OSP gm. Solec-Zdrój
- Gminne Centrum Kultury
Patronat medialny:
