Wakacje w kinie.
2011-08-09 09:30:15

Buskie Samorządowe Centrum Kultury i Kino „Zdrój” w ramach „Akcji Lato 2011” zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne seanse filmowe.




11.08.2011 r.
(czwartek), godz. 11.30 – film: „Zebra z klasą”

16.08.2011 /wtorek/ DISCO ROBACZKI godz. 11.30

18.08.2011/czwartek/ MYSI AGENCI godz. 11.30


Wszystkie filmy wyświetlane w ramach „Akcji Lato” są bez ograniczeń wiekowych.

Zapraszamy








https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10024