Zatrzymany z narkotykami.
2011-07-30 13:29:39

Staszowscy policjanci na terenie powiatu staszowskiego zatrzymali 24 letniego mieszkańca powiatu buskiego podejrzewanego o posiadanie narkotyków. U mężczyzny znaleźli 10 torebek foliowych z zapięciem strunowym zawierających susz roślinny koloru zielonego wstępnie zidentyfikowany jako marihuana.


Za posiadanie narkotyków zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Staszowscy kryminalni podejrzewali, że 24 letni mieszkaniec powiatu buskiego może posiadać narkotyki. W związku z powyższym zatrzymali do kontroli drogowej samochód, którym poruszał się mężczyzna. Podczas kontroli kierowca pojazdu próbował pieszej ucieczki, jednak po krótkim pościgu został zatrzymany. Po zatrzymaniu i przeszukaniu ujawniono przy nim torebki foliowe z suszem roślinnym.

Wstępnie mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków. Zatrzymanemu może grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: www.staszow.swietokrzyska.policja.gov.pl

 





https://swietokrzyskie.info/printnews.php?id=10020