Pińczów: Ulica Republiki Pińczowskiej oddana do użytku. 2011-07-27 16:53:31
W Pińczowie zostanie dziś oddana do użytku zmodernizowana ulica Republiki Pińczowskiej. Łączy ona dwie drogi wojewódzkie: nr 766 i 767. Dzięki remontowi trasą będą mogły jeździć samochody ciężarowe. Inwestycja o wartości 5 milionów złotych otrzymała dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego w wysokości 3,5 miliona złotych - poinformował burmistrz Pińczowa, Włodzimierz Badurak.
W trakcie remontu przebudowano też dwa skrzyżowania z ul. Legionistów i Batalionów Chłopskich, zmodernizowano kanalizację burzową i deszczową, oświetlenie i zatoki parkingowe.
Ewa Golińska Źródło: 
|
|
|