swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 20 stycznia 2025, Do końca roku 345 dni Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Wiadomosci

Wakacyjny finał w wielkim stylu: Dni Buska-Zdroju 2024!

Dodane: admin Data: 2024-07-31 20:14:38 (czytane: 19986)  Wersja do druku

Już za miesiąc, w dniach 31 sierpnia i 1 września, odbędą się Dni Buska-Zdroju 2024, jedna z największych i najbardziej oczekiwanych imprez lata w regionie. Wystąpią: Bas Tajpan, Grubson, Farben Lehre, Agnieszka Chylińska...

Podczas tegorocznej edycji Dni Buska-Zdroju, na scenie zaprezentują się zarówno lokalni artyści, jak i gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Koncerty rozpoczną się już w piątkowe popołudnie.

Zobacz

 

31 sierpnia (sobota):

  • 16:00 - Sliver: Zespół znany z energetycznych rockowych brzmień otworzy muzyczne święto.

  • 17:00 - Metradar: Formacja, której utwory łączą elementy popu i rocka, z pewnością porwie publiczność do wspólnej zabawy.

  • 18:30 - Bas Tajpan: Miłośnicy reggae i hip-hopu mogą liczyć na niezapomniany występ tego artysty.

  • 20:00 - Grubson: Jeden z najpopularniejszych polskich raperów zaprezentuje swoje największe hity.

1 września (niedziela):
  • 16:45 - Zespół Zepsuł: Rockowe brzmienia w wykonaniu tej grupy z pewnością rozgrzeją publiczność.

  • 17:45 - Nadmiar: Kolejna dawka rockowych emocji w najlepszym wydaniu.

  • 19:00 - Farben Lehre: Legendarna grupa punk rockowa zagra swoje największe przeboje.

  • 20:30 - Agnieszka Chylińska: Ikona polskiej sceny muzycznej, której koncerty zawsze są pełne energii, zamknie tegoroczną edycję Dni Buska-Zdroju.

Atrakcje dla Całej Rodziny

Dni Buska-Zdroju to nie tylko muzyka, ale także wiele innych atrakcji, które zapewnią świetną zabawę dla całej rodziny:
  • Wesołe miasteczko: Dla dzieci i dorosłych przygotowano mnóstwo karuzeli i zjeżdżalni, które dostarczą niezapomnianych wrażeń.

  • Foodtrucki z przysmakami z całego świata: Na miłośników kulinarnych podróży czekają dania z różnych zakątków globu, serwowane przez najlepsze foodtrucki.

  • Wstęp bezpłatny do #TężniaBusko: Uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z unikalnych właściwości tężni solankowej, korzystnie wpływających na zdrowie i samopoczucie.

  • Kiermasz z rękodziełem i wyjątkowymi pamiątkami: Lokalni artyści i rzemieślnicy zaprezentują swoje wyroby, idealne na prezent lub pamiątkę z Buska-Zdroju.

  • Stoiska promocyjne i reklamowe: Wystawcy zaprezentują szeroki wachlarz produktów i usług.

  • Konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich - Bitwa Regionów: Emocjonujące kulinarne starcie, w którym uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje regionalne specjały.
Dni Buska-Zdroju 2024 to wydarzenie, którego nie można przegapić. Już teraz zarezerwujcie czas w ostatni weekend wakacji i dołączcie do świętowania na terenach zielonych przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury (BSCK). Przygotujcie się na dwa dni pełne muzyki, śmiechu i niezapomnianych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Niech Dni Buska-Zdroju 2024 staną się niezapomnianym zakończeniem tegorocznych wakacji! Widzimy się już wkrótce!

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (9)
     

Alicja do Kamila (2024-08-06 12:43:20)

Powinno być też coś do tańca (ale nie disco-polo!).
Może na ludowo, może latino.
Takie rzeczy są międzypokoleniowe.
Poszukaj sobie np. Roztańczony Wyspiański - potańcówki w wakacyjne soboty przed katowickim teatrem

Kamil (2024-08-05 21:19:01)

Dla kuracjuszy jest cały zdrój i codzienne dancingi. Mało jeszcze ? Dobór artystów - kwestia gustu. Właśnie przez te dwa dni Dni Buska powinno być coś dla młodzieży w tym stetryczałym mieście.

(2024-08-01 14:02:09)

W Busku ciągle tylko rock dla zbuntowanych nastolatków a co dla kuracjuszy?co dla starszych mieszkańców? ano jak zwykle kompletnie nic. Rozumiem że umowy z szarpidrutami i darciuchami podpisane przez poprzednią ekipę BSCK , ale mam nadzieję że za rok będzie muzyka do posłuchania i do potańczenia dla każdego przedziału wiekowego.No cóż w tym roku jednym słowem porażka.No może oprócz tego lokalnego zespołu ZEPSUŁ o którym się nawet na plakacie nie pisze.Mam nadzieję że za rok Nowa Pani Dyrektor BSCK nie zrobi nam z Buska Jarocina.

disco polo (2024-08-01 09:45:56)

Disco Polo miało być , -Akcent ,Clasic , Imperium a nie .......

Konrad (2024-08-01 09:38:37)

Rewelacja, naprawdę fajne zespoły!

Kamil (2024-08-01 07:32:51)

Super zespoły. Brawo dla organizatorów

Janusz (2024-07-31 22:42:56)

Darmowa tężnia. Hurraaa!

BEATA (2024-07-31 21:23:49)

W kalendarzu 31 sierpnia 2024 to sobota, a 1 września 2024 to niedziela :)

ZXY (2024-07-31 20:52:27)

W końcu coś dla wszystkich .

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
  • [email]nazwa@domena.pl[/email]
  • [url]www.strona.pl[/url]
  • [b]pogrubiony[/b]
  •  

    Nasz patronat

    Data: 2025-01-26, godz:

    33. Finał WOŚP w Jędrzejowie

    W niedzielę, 26 stycznia 2025 roku, Jędrzejów stanie się częścią ogólnopolskiego wydarzenia - 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hasłem tegorocznej edycji jest 'Bezpieczeństwo i zdrowie dzieci', a zebrane fundusze zostaną przeznaczone na wsparcie onkologii i hematologii dziecięcej.




    Wróć do góry