swietokrzyskie.info


Środa, 29 maja 2024, Do końca roku 216 dni Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Dachowanie pojazdu na trasie Busko-Zdrój - Pińczów

Dodane: Marta Data: 2024-04-19 16:31:35 (czytane: 4401)  Wersja do druku

Dzisiaj, tj. w piątek 19 kwietnia, około godziny 15:10 doszło do zdarzenia drogowego na trasie między Buskiem-Zdrojem a Pińczowem.

Według informacji przekazanych przez asp. szt. Tomasza Piwowarskiego z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju, 27-letnia kobieta podróżująca z Buska do Pińczowa nie dostosowała jazdy do panujących warunków na drodze, co spowodowało utratę kontroli nad pojazdem i dachowanie.

Zobacz

Na szczęście, mimo dramatycznych okoliczności, w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Służby ratownicze szybko interweniowały na miejscu, jednakże nie stwierdzono większych utrudnień w ruchu drogowym. Obecnie trwa ruch wahadłowy.

Zobacz


Incydent ten stanowi przypomnienie o konieczności zachowania ostrożności i dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, zwłaszcza w okresie wzmożonego ruchu czy złych warunków atmosferycznych. 

/red/

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2024-05-30, godz: 13:00

  Mecz AKS 1947 Busko-Zdrój vs MKS Neptun Końskie

  Już w najbliższy czwartek, 30 maja o godz. 13:00 zapraszamy wszystkich kibiców na mecz 31 kolejki RS Active IV Ligi. Drużyna AKS 1947 Busko-Zdrój podejmie na własnym boisku rywali z MKS Neptun Końskie.
  Wróć do góry