swietokrzyskie.info

Czwartek, 23 maja 2024, Do końca roku 222 dni Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

M-Copy - Automatyka Biurowa - tonery, tusze, drukarki

www.m-copy.pl/,tonery,tusze,drukarki,naprawa,kserokopiarki,serwis, toner,tusz,regeneracja,papier,xero,ksero,kopiarki,kopiarek, drukarek,kserokopiarek,zamienniki,drukowanie,materiały, eksploatacyjne,pollux,polspeed.

ul. Szaniecka 2. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

10. Otwarty Turniej Tańca w PSCK (foto)

Dodane: red Data: 2024-04-22 12:09:01 (czytane: 8548)  Wersja do druku

Otwarty Turniej Tańca w Pińczowie za nami. Dołączając najserdeczniejsze gratulacje dla wszystkich uczestników prezentujemy wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych i stylach tańca.

Zobacz

 

KATEGORIA 5-6 LAT
Inne formy tańca zespoły(5-6 lat)
1. miejsce - Perfekta Mini Busko-Zdrój
2. miejsce - Atut Fresh
Show dance zespoły (5-6 lat)
1. miejsce - Mimesis II
2. miejsce - Perfekta Pińczów Mini
Hip-Hop soliści (5-6 lat)
1. miejsce - Zuzanna Banasik
2. miejsce - Antonina Tutak

KATEGORIA 7-8 LAT
Hip Hop zespoły (7-8 lat)
1. miejsce - CK Unicorns
2. miejsce - Enigma V
3. miejsce - Atut mini
Inne Formy Tańca – Zespoły (7-8 lat)
1. miejsce - Magic sprytki
2. miesce - Mała Parada 4
3. miejsce - Skardance Bąble
Jazz zespoły (7-8 lat)
1 miejsce - Magic 3 Piekoszów
Modern Zespoły (7-8 lat)
1. miejsce - KDS Mini Kids
Show dance zespoły (7-8 lat)
1. miejsce - Exercise Rzeszów
2. miejsce - Mimesis Nowa Mini
3. miejsce - Mimesis Mini
Hip Hop soliści -(7-8 lat)
1. miejsce - Małgorzata Borycka
2. miejsce - Stanisław Bryła
Modern Soliści (7-8 lat)
1. miejsce - Zofia Gawryś
2. miejsce - Katarzyna Palmąka
3. miejsce - Joanna Jaworska
Show dance soliści (7-8 lat)
1. miejsce - Emilia Kulinowska
2. miejsce - Laura Solarek
3. miejsce - Katarzyna Palmąka

 

Zobacz

KATEGORIA 9-11 LAT
Hip-Hop zespół (9-11 lat)
1. miejsce - ENIGMA IV
2. miejsce - CK STARS
3. miejsce - Szklana ekipa
Inne Formy Tańca zespoły (9-11 lat)
1. miejsce - Perfekta Kids Busko-Zdrój
2. miejsce - Magic 2 Piekoszów
3. miejsce - Iskry Art Dance
Jazz zespoły (9-11 lat)
1. miejsce - BSCK Perfekta Master Kids
2. miejsce - Mała Parada 2
3. miejsce - Magic Mini
Modern Zespoły (9-11 lat)
1. miejsce - KDS KIDS TEAM II
Show Dance Zespoły (9-11 lat)
1. miejsce - EXERCISE RZESZÓW DZIECI 1
2. miejsce - Rewival
3. miejsce - N1
HIP HOP - soliści (9-11 lat)
1. miejsce - Anna Maj
2. miejsce - Maja Kozieł
3. miejsce - Zuzanna Wysocka
Jazz soliści (9-11 lat)
1. miejsce - Nataia Rogala
2. miejsce - Aniela Krzysztoszek
3. miejsce - Julia Mazurek
Modern soliści (9-11 lat)
1. miejsce - Gabrysia Molik
2. miejsce - Julia Kumczewska
3. miejsce - Zuzanna Miernik
Show dance soliści (9-11 lat)
1. miejsce - Gabriela Sikora
2. miejsce - Martyna Grosicka

Zobacz

KATEGORIA 12-15 LAT
Hip-Hop zespoły (12-15 lat)
1. miejsce - ENIGMA II
2. miejsce - KDS SQUAD BRZESKO
3. miejsce - CK KIDS
3. miejsce - ATUT
Inne formy tańca zespoły (12-15 lat)
1. miejsce - MAŁA PARADA
2. miejsce - MAGIK JUNIOR
3. miejsce - MIMESIS Latino Junior
Jazz zespoły (12-15 lat)
1. miejsce - EXERCISE Rzeszów
2. miejsce - BSCK Perfekta Master Junior
3. miejsce - Perfekta PIŃCZÓW TEENS
Modern zespoły (12-15 lat)
1. miejsce - IMPULS V
2. miejsce - COOKIES
3. miejsce - IMPULS V
Show dance zespoły (12-15 lat)
1. miejsce - MAŁA PARADA
2. miejsce - MIMESIS MAŁE B
3. miejsce - MIMESIS Candy Shop
Hip- Hop soliści (12-15 lat)
1. miejsce - NADIA OKOŃ
2. miejsce - ALEKSANDRA CEBULA
3. miejsce - KINGA WĄTROBA
Inne formy tańca soliści (12-15 lat)
1. miejsce - KAROLINA GŁUC
Jazz soliści (12-15 lat)
1. miejsce - KINGA SZYMCZYK
2. miejsce - ALICJA GÓRAK
3. miejsce - KAJA PYTLARZ
Modern soliści (12-15 lat)
1. miejsce - ALICJA ZARÓD
2. miejsce - LENA PIECABA
3. miejsce - SARA ZDZIEBŁO

Zobacz

 

KATEGORIA 16+
Hip Hop zepoły 16+
1. miejsce – BEAT&GROOVE
Inne formy zespoły 16+
1. miejsce - TEATR TAŃCA SCARDANCE
2. miejsce - FLAME ART DANCE
Jazz zespoły 16+
1. miejsce - IMPULS I
2. miejsce - MIMESIS Crazy Crew
3. miejsce - MIMESIS Hubi Dance
Modern zespoły 16+
1. miejsce - IMPULS II
2. miejsce - TEATR TAŃCA SCARDANCE
3. miejsce - IMPULS III
Show Dance zespoły 16+
1. miejsce - PARADA
Hip Hop soliści 16+
1. miejsce - Kamila Gradkowska
2. miejsce - Maria Ptak
3. miejsce - Nikola Adamczyk
Jazz soliści 16+
1. miejsce - Milena Gwóźdź
2. miejsce - Weronika Błach
3. miejsce - Zuzanna Skrzyniarz
Modern soliści 16+
1. miejsce - Zuzanna Tatarowska
2. miejsce - Zuzanna Lach
3. miejsce - Maria Ptak

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawował Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Włodzimierz Badurak oraz Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski.

Źródło: PSCK Fot. Piotr Czerw

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
  • [email]nazwa@domena.pl[/email]
  • [url]www.strona.pl[/url]
  • [b]pogrubiony[/b]
  •  

    Nasz patronat

    Data: 2024-05-25, godz:

    16. Festiwal im. Wojtka Belona 'Niechaj zabrzmi Bukowina'

    Zapraszamy na 16. edycję Festiwalu Piosenki im. Wojtka Belona "Niechaj zabrzmi Bukowina"! Wyłoniono 12 utalentowanych wykonawców, którzy wystąpią 25-26 maja w BSCK. Oprócz części konkursowej na Festiwalu zagrają: 'Nasza Basia Kochana', Mika Urbaniak , Victor Davies i Urszula Dudziak.



    Wróć do góry