swietokrzyskie.info


Niedziela, 26 marca 2023, Do końca roku 280 dni Imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Trudne warunki drogowe

Dodane: Marta Data: 2023-02-04 09:26:04 (czytane: 2023)  Wersja do druku

Drogi krajowe i wojewódzkie w regionie świętokrzyskim są przejezdne, ale na wielu odcinkach nadal zalega błoto pośniegowe i zajeżdżony śnieg. Służby drogowe apelują o ostrożną jazdę.

Piątkowy atak zimy spowodował, że warunki na drogach regionu świętokrzyskiego są trudne. Drogi są przejezdne, jednak wciąż zalega na nich warstwa śniegu lub błoto pośniegowe.

Jak wynika z informacji GDDKiA, utrudnione warunki jazdy występują na niemal całym odcinku dk 74, a przede wszystkim na fragmentach od Kielc do granicy z woj. łódzkim oraz z Cedzyna aż do Baćkowic. Ślisko jest również w północnej części regionu na krajowej „42”.

Drogi wojewódzkie są białe, lokalnie występuje błoto pośniegowe. W sobotę w godzinach porannych trasy patrolowało 31 pojazdów od zimowego utrzymania ruchu.

Mimo silnych opadów noc i poranek przebiegły spokojnie dla świętokrzyskich strażaków. Od piątku ratownicy zanotowali tylko sześć interwencji związanych ze śnieżycami, które dotyczyły drzew powalonych pod naporem śniegu.

(PAP)

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (5)
     

NrB (2023-02-06 09:51:59)

Przedświąteczny paraliż miasta na dwa tygodnie nie dał nic do myślenia.. W Busku utrzymanie dróg to jest tragedia,na Ukrainie na wsi jest lepiej jak u nas

Do poniżej (2023-02-05 12:12:46)

Tak się właśnie kończy kolesiostwo i obsadzanie stanowisk ludźmi bez wykształcenia!!! Po znajomości.

Dyzio (2023-02-05 11:12:26)

A co tu się dziwić?. Ostatnie duże opady śniegu w Busku pokazały sprawność władz, spółek miejskich ( MPGK) . Nawet wybory na burmistrza nic nie zmienia w tym prowincjonalnym mieście bo tu rządzą rodziny a na stanowiska pchanie są osoby bez wykształcenia kierunkowego.

do poniżej (2023-02-04 13:54:05)

Dzisiaj rano idąc chodnikiem zostaliśmy obsypani błotem śniegowym przez pługopiaskarkę prowadzoną chyba przez barana.Nie ubliżając Baranom.Chodnikiem po jego przejezdzie też nie dało się przejść,bo wwalił to wszystko na chodnik na całym odcinku.Wiem że jeszcze się taki nie urodził itd.ale trochę pomyślunku by się zdało.

Antyk (2023-02-04 09:35:07)

Wracając wczoraj z Krakowa w godzinach popołudniowych dopiero w naszej gminie zaczął się Armagedon drogowy. Wcześniej drogi czarne, odśnieżone a na drogach pługi i piaskarki. U nas jak pada nie ma żądanej. Jakaś dziwna praktyka w tym roku.

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2023-03-03, godz:

  Terminarz Kina 'Zdrój'

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym Kina "Zdrój" w Busku-Zdroju.
  Wróć do góry