swietokrzyskie.info

Niedziela, 26 marca 2023, Do końca roku 280 dni Imieniny: Dory, Olgi, Teodora

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Schowek pełen substancji odurzających

Dodane: Marta Data: 2023-01-30 09:59:11 (czytane: 2438)  Wersja do druku

W piątek pińczowscy kryminalni w schowku sprawdzanego pojazdu znaleźli 85 gramów marihuany i 48 gramów amfetaminy. Należały one do 27-letniego właściciela samochodu, który został zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego zainteresowali się młodym mężczyzną siedzącym w volkswagenie. Auto zaparkowane było za jednym ze sklepów w gminie Pińczów. Po otworzeniu drzwi samochodu, dało się wyczuć charakterystyczny zapach suszu marihuany. Przystąpili więc do przeszukania samochodu, a w środku jego schowka znaleźli dwa foliowe woreczki. W jednym znajdował się susz roślinny, w drugim biały proszek. W aucie były jeszcze dwie „lufki” nabite suszem i mała elektroniczna waga.

Zobacz

Znaleziska zostały wstępnie zbadane narkotestami. Wykazały one, że w suszu znajduje się substancja THC, a w proszku amfetamina. 27-letni mieszkaniec gminy Pińczów został zatrzymany. Wcześniej zbadano jego trzeźwość. Badanie alkomatem wykazało 1 promil, w jego organizmie wykryto także zawartość narkotyków.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna przyznał, że narkotyki stanowiły jego własność. Twierdził, że zakupił je na własny użytek. Policjanci sprawdzają jednak czy nie handlował nimi, a także czy przed zatrzymaniem nie kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości i pod wpływem substancji odurzających. Za ich posiadanie grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Pińczów

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2023-03-03, godz:

  Terminarz Kina 'Zdrój'

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym Kina "Zdrój" w Busku-Zdroju.
  Wróć do góry