swietokrzyskie.info

Wtorek, 06 grudnia 2022, Do końca roku 25 dni Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Mistrz Olimpijski Andrzej Supron gościł w Połańcu

Dodane: Marta Data: 2022-11-29 09:25:10 (czytane: 1882)  Wersja do druku

W środę 23 listopada 2022r Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Połańcu odbyła się kampania promocyjna o nazwie "Bezpieczny WF". Jej ambasadorem był wicemistrz olimpijski z Moskwy, prezes Polskiego Związku Zapaśniczego Andrzej Supron, a głównym celem akcji było aktywizacja dzieci i młodzieży do uprawiania sportu.

Zobacz

Program „Bezpieczny WF” to kampania która aktywizuje dzieci do uprawiania sportu. Pamiętajmy jednak aby dzieci trenowały pod opieką wykwalifikowanych trenerów i nauczycieli. To bardzo ważne, bo wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewnia przeprowadzenie zajęć w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Zobacz

- W przypadku dzieci najważniejsze jest to, że bardzo chętnie chcą ze sobą rywalizować, mają niesamowitą energię, którą trzeba odpowiednio zagospodarować i ukierunkować.  W przygotowaniu młodzieży jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Chcemy zwiększać ich świadomość i pokazać korzyści jakie daje uprawianie np. zapasów. Właśnie dla nich był zorganizowany ten program – powiedział Andrzej Supron.

Zobacz

Pan Andrzej również mówił na temat reprezentowania kraju na arenach międzynarodowych. W trakcie zajęć, w których uczestniczył Supron, uczniowie poznawali kulisy zapasów, jedną z najbezpieczniejszych dyscyplin sportu, a także uczestniczyli w rywalizacji sportowej w której rolę komentatora i sędziego przejął również nasz znakomity gość.

W tym wydarzeniu brała również czynny udział młodzież sekcji zapaśniczej MKS CZARNI Połaniec podopieczni trenerów Krzysztofa Kwiatkowskiego i Tadeusza Szkwarek, która w krótkim pokazie akrobatycznym zademonstrowała ogólną sprawność fizyczną a także korzyści i możliwości jakie niesie uprawianie zapasów.

Zobacz

Inicjator tego sportowego wydarzenia  trener Tadeusz Szkwarek  dziękuje serdecznie pani Dyrektor Gabrieli Zielińskiej za gościnne przyjęcie i serdeczne przywitanie gości  oraz  całemu gronu pedagogicznemu, a sposób szczególny nauczycielom WF  za zaangażowanie i czynne włączenie się w proces upowszechniania i krzewienia kultury fizycznej w naszym środowisku.

Dziękuję burmistrzowi Jackowi Nowaki za wsparcie tej sportowej inicjatywy za uczestnictwo w tym wydarzeniu za ciepłe słowa skierowane do młodzieży i za inicjatywę którą podjął w kierunku powiększenia bazy sportowej oraz za przyjęcie gości w Urzędzie Miasta i Gminy Połaniec.  

/Tadeusz Szkwarek/

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat  Wróć do góry