swietokrzyskie.info

Sobota, 02 grudnia 2023, Do końca roku 29 dni Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Wiadomosci

'Baśniowe kreacje na bajkowe wariacje'

Dodane: Marta Data: 2022-10-03 09:54:30 (czytane: 2865)  Wersja do druku

9 października w Europejskim Centrum Bajki odbędzie się Zjazd Postaci Bajkowych! Bajkową krainę odwiedzą księżniczki, królewny, dobre wróżki i rycerze z przeróżnych stron świata. Z tej okazji Europejskie Centrum Bajki ma dla Was wyjątkowy #konkurs!

W dniach 1-6 października weźcie udział w facebookowym konkursie online na najciekawszą bajkową kreację. Może to być wytwór Waszej wyobraźni, ale i strój księżniczki czy innej postaci z bajki.

Zobacz

 

Technika dowolna. Zdjęcie pracy konkursowej należy opublikować do 6 października do godziny 23:59 na Fanpage Centrum Bajki w Pacanowie. Koziołek Matołek  z bajkową ekipą wybiorą 3 najciekawsze bajkowe kreacje. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu 7 października na Fanpage.

Do wygrania extra nagrody! Nagrodami w konkursie są upominki z logo akcji Dni Otwartych Funduszy Europejskich ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz bilety rodzinne na Zjazd Postaci Bajkowych.


Link Fb – Baśniowe kreacje na bajkowe wariacje – #ZjazdPostaciBajkowych!
Regulamin konkursu

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

/ECB/

  • Wiadomości z regionu
  • Aktualności
  • Sport
  • Kultura, rozrywka
  • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Nasz patronat

Data: 2023-12-31, godz: 20:00

'Zacznij od Bacha' - Sylwestrowy Koncert w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie muzyczne, które odbędzie się w Sylwestra 31 grudnia o godzinie 20:00 w sali widowiskowej Buskiego Samorządowego Centrum Kultury. Tego wieczoru BSCK zabierze nas w muzyczną podróż przez niezapomniane dzieła jednego z najwybitniejszych wokalistów w historii polskiej muzyki, Zbigniewa Wodeckiego.Wróć do góry