swietokrzyskie.info


Środa, 05 października 2022, Do końca roku 87 dni Imieniny: Flawii, Justyna, Rajmunda

Wiadomosci

Narkotykowe zatrzymanie na buskim osiedlu

Dodane: Marta Data: 2022-09-22 11:18:46 (czytane: 2234)  Wersja do druku

Buscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzewane o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli drogowej w pojeździe marki Peugeot znaleźli 40 gramów amfetaminy i 8 gramów marihuany. Kolejne 10 gramów krystalicznej substancji funkcjonariusze znaleźli przy 29-letnim pasażerze auta.

Zobacz

 

Wczoraj buscy policjanci ustalili, że po ulicach tego miasta ma się przemieszczać pojazd marki Peugeot, w którym mogą znajdować się narkotyki. Po południu dzielnicowi zauważyli to auto na jednym z buskich osiedli i zatrzymali do kontroli.Za kierownicą siedziała 20-letnia mieszkanka powiatu pińczowskiego, a jej pasażerem był 29-letni mieszkaniec gminy Busko-Zdrój.

Podczas czynności policjanci znaleźli w samochodzie 8 gramów suszu marihuany oraz zawiniątko folii aluminiowej z zawartością 40 gramów krystalicznej substancji. Wstępne badanie testem narkotykowym wykazało, że to amfetamina. Przy pasażerze policjanci znaleźli kolejne zawiniątko z krystaliczną substancją o wadze 10 gramów.

W miejscu zamieszkania mężczyzny, podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili jeszcze porcję białego proszku. Ze względu na uzasadnione podejrzenie, że 20-latka mogła kierować samochodem znajdując się pod wpływem substancji odurzających, pobrano od niej krew do badania. Oboje zostali zatrzymani i trafili do policyjnych cel. Dziś prowadzone będą z nimi dalsze czynności.     

Zobacz

 

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności od roku do nawet 10 lat.

Źródło: KPP w Busku-Zdroju  

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2022-10-01, godz:

  Terminarz Kina 'Zdrój'

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym Kina "Zdrój" w Busku-Zdroju.
  Wróć do góry