swietokrzyskie.info

Środa, 28 lipca 2021, Do końca roku 156 dni Imieniny: Ady, Wiwiany, Sylwiusza

Apartament Bajkowy - komfortowe pokoje do wynajęcia

,noclegi,apartament,nocleg,sanatorium, wypoczynek,wczasy,turnus,leczniczy, uzdrowisko,rezerwacja,noclegu,kuracje,pobyt weekendowy,mieszkanie do wynajęcia, wygodny nocleg,

Bajkowa 7/15. 28-100, Busko-Zdrój

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

Pracownik nie był uczciwy

Dodane: Marta Data: 2021-06-12 10:26:12 (czytane: 2112)  Wersja do druku

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie otrzymał informację o kradzieży perfum w jednym ze sklepów na terenie miasta. Zatrzymany 21-latek okazał się pracownikiem sklepu. Teraz o dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

W minioną środę do Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie zgłosił się koordynator ochrony jednego ze sklepów z artykułami kosmetycznymi z terenu miasta.

Mężczyzna ten zawiadomił o kradzieży perfum różnych znanych i drogich marek. Jak się okazało, sprawcą tej kradzieży był pracownik sklepu, który przywłaszczył pachnidła na kwotę blisko 800zł. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze wydziału kryminalnego jędrzejowskiej komendy w miejscu zamieszkania zatrzymali 21-latka oraz odzyskano w całości skradzione mienie.

W mieszkaniu mężczyzny dodatkowo ujawniono i zabezpieczono wiele innych kosmetyków, pochodzących z tego samego sklepu. Wartość przedmiotów szacuje się na blisko 8500 złotych. Policjanci znaleźli także pieniądze  w kwocie blisko 16 000 złotych, które mogą pochodzić ze sprzedaży kradzionych artykułów. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jędrzejowskiej komendy, o jego dalszym losie niebawem zdecyduje sąd.

Zobacz
zdj. Zabezpieczone pieniądze

Opr. BS
Źródło: KPP w Jędrzejowie

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (0)
     

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat

  Data: 2021-07-16, godz:

  Terminarz Kina 'Zdrój'

  Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem filmowym Kina "Zdrój" w Busku-Zdroju.
  Wróć do góry