swietokrzyskie.info

Poniedziałek, 21 czerwca 2021, Do końca roku 193 dni Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa

Studio tatuażu - Black Line tattoo&piercing

www.tatuazebusko.pl,STUDIO TATUAŻU, SALON TATUAŻU, TATUAŻ, KOLCZYKOWANIE, KOLCZYKI, TATTOO, PIERCING, MIKRODERMAL, OZDABIANIE, UPIĘKSZANIE, TATUAZ, TATUAZE, TATUAŻE BUSKO, PIŃCZÓW, CHMIELNIK, KAZIMIERZA WIELKA,

ul. Kopernika 8. 28-100, Busko-Zdrój

Wiadomosci

XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz - Konferencja prasowa (video)

Dodane: Marta Data: 2021-06-09 15:00:54 (czytane: 6744)  Wersja do druku

Wyjątkowi artyści, koncerty w nowej Tężni, spektakl baletowy i wiele innych atrakcji przygotowali Organizatorzy w czasie tegorocznego Festiwalu. A między innymi wystąpią: Justyna Steczkowska, Wiesław Ochman, Krystian Ochman, Artur Żmijewski, Henryk Kuźniak i wielu innych wspaniałych artystów.

O Międzynarodowym  Festiwalu Muzycznym im. Krystyny Jamroz na zorganizowanej konferencji w Domu Zdrojowym przy Tężni mówili:  Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora,  Dyrektor Artystyczny Festiwalu Artur Jaroń oraz p.o. Dyrektora Buskiego Samorządowego Centrum Kultury Maria Wiśniewska.

Burmistrz Waldemar Sikora nie krył radości, że w tym roku mimo panującej pandemii festiwal odbędzie się tradycyjnie na początku lipca. Niektóre wydarzenia odbędą się na terenie Tężni, której otwarcie zaplanowana na 25 czerwca.

 Zobacz

W czasie spotkania Dyrektor Artystyczny Festiwalu Artur Jaroń wskazał na różnorodność festiwalu, bogaty program pełen koncertów i występów gwiazd światowej sławy.  Organizatorzy planując tegoroczny festiwal zadbali, aby jak najwięcej widzów skorzystało z planowanych wydarzeń.

Zobacz

Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Krystyny Jamroz po raz 27 będzie  rozbrzmiewał w Busku-Zdroju. W dniach  od 2 do 11 lipca 2021r. zapraszamy wszystkich melomanów i koneserów do udziału w tak wspaniałym święcie muzyki i sztuki. Organizatorzy przygotowali ponad 30 wydarzeń artystycznych w tym koncertów, recitali, wystaw, spektakli i spotkań z artystami w kawiarenkach festiwalowych.

Zobacz

Zobacz

Zapraszamy do zapoznania się z Programem  XXVII Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju: KLIKNIJ

/zdj. Jarosław Kruk/

Zapraszamy! Początek lipca na Ponidziu będzie pełen muzyki, sztuki i kultury!

 • Wiadomości z regionu
 • Aktualności
 • Sport
 • Kultura, rozrywka
 • Polityka

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarze (4)
     

do Ewy (2021-06-11 04:50:34)

To zabierzcie (prawie)całe to towarzystwo na wieś, nie zapominając o doradcach t.j. pani D, pan A. Ja nie mam nic przeciwko i cały czas twierdzę, że mieszkańcy mają rację - obraza jest na miasto. W sprawie ośrodka państwo z urzędu i Wy Mieszkańcy powinniście rozmawiać, nie wrzeszczeć a rozmawiać.

Ewa (2021-06-11 01:55:33)

No jak się obraził? Przecież prawie wszystkie, zdecydowana większość inwestycji i milionów idzie w miasto Busko. To ja bym raczej powiedziała, że na wieś się obraził, choćby zamknięcie ośordoka zdrowia w Szczworyżu na przykład.

(2021-06-10 10:13:59)

No niestety ludzie dobrze mówią.

(2021-06-10 07:39:33)

Panie burmistrzu a wie pan co mówią w Busku ? Że pan się na nas mieszkańców obraził i dochodzę do wniosku, że to prawda. Mało tego, liczę, że koncerty biletowane będą obowiązywać każdego, szczególnie pracowników urzędów.

Dodaj komentarz

Imię:
Email:
Twój komentarz:

HTML = wył
X-code = wł

X-Kody:
 • [email]nazwa@domena.pl[/email]
 • [url]www.strona.pl[/url]
 • [b]pogrubiony[/b]
 •  

  Nasz patronat  Wróć do góry