swietokrzyskie.info

Niedziela, 29 stycznia 2023, Do końca roku 336 dni Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei

Strona główna > Katalog Firm >

Usuwanie barszczu Sosnowskiego - Agroinnowacje

ul. Bp. Mieczysława Jaworskeigo 14
25-43 Kielce
tel. 606 822 477
Powiat: buski

Zajmujemy się zwalczaniem roślin inwazyjnych, proponuje Państwu współpracę w zakresie powstrzymywania ekspansji, roślin niebezpiecznych tj. Barszczu Sosnowskiego (Heracleum Sosnowsky)i Barszczu Mantegazziego (Heracleum Mantegazzianum.,barszcz Sosnowskiego,zwalczanie barszczu Sosnowskiego,  barszcz sosnowskiego zemsta stalina, roślina niebezpieczna barszcz Sosnowskiego, metoda pastwa,  usuwanie barszczu Sosnowskiego, Kielce, Busko, Końskie, Heracleum Sosnowsky, Mantegazziego

Firma AGROINNOWACJE - Zwalczanie roślin inwazyjnych, proponuje Państwu współpracę w zakresie powstrzymywania ekspansji, roślin niebezpiecznych tj. barszczu Sosnowskiego (Heracleum Sosnowsky) i barszczu Mantegazziego (Heracleum Mantegazzianum), która powoduje zmianę ekosystemów opanowanych przez te gatunki. W świetle obowiązujących przepisów polskich oraz unijnych, zwalczanie Barszczu Sosnowskiego i Mentegazziego stało się sprawą priorytetową.

Jesteśmy firmą, która w zakresie zwalczania roślin inwazyjnych stawia na skuteczne i efektywne rozwiązania, tym samym nie zagrażając życiu i zdrowiu ludzi oraz środowisku naturalnemu.

Oprócz tradycyjnych technik zwalczania roślin inwazyjnych (mechaniczne i chemiczne), Firma AGROINNOWACJE - Zwalczanie roślin inwazyjnych zamierza stosować urządzenie i metodę PASTWA. Metoda Jana Pastwy, założyciela Fundacji „Palący Problem – Heracleum” jest metodą skuteczną, opartą na innowacyjnym sprzęcie, który jest objęty ochroną patentową. W oparciu o jego wykorzystanie, opracowano „Metodę i technikę PASTWA”. Systematyczne działanie przez kolejne lata praktycznie likwiduje dane stanowisko barszczu. Można uzyskać bardzo wysoką skuteczność w zwalczaniu barszczu (sięgającą 98%) a co najważniejsze, okoliczne rośliny pozostaną bezpieczne.

Jesteśmy gotowi  przyjąć zlecenia na usługę profesjonalnego zwalczania barszczu, w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Cena uzależniona będzie od zakresu prac, stosowanej metody i techniki, ukształtowania terenu oraz liczebności osobników. Oferujemy również swą pomoc w przeprowadzeniu inwentaryzacji stanowisk występowania barszczu na terenie gminy.

Zajmujemy się zwalczaniem Barszczu Sosnowskiego w rejonie województwa świętokrzyskiego oraz innych województw.

Kompleksowe zwalczanie obejmuje:

Zapraszamy do współpracy

AGROINNOWACJE - Zwalczanie roślin inwazyjnych
tel. 606 822 477
www.barszczsosnowskeigo.euOdslon: 21948
Data ostatniej weryfikacji: 2015-12-22


Wróć do góry