swietokrzyskie.info


Niedziela, 04 grudnia 2022, Do końca roku 27 dni Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Strona główna > Katalog Firm >

TERAPEUTA UZALEŻNIEŃ mgr Monika Gawrońska-Kokoszka

ul. Chopina 2
28-100 Busko-Zdrój
tel. 504-396-474
Powiat: buski

TERAPEUTA UZALEŻNIEŃ mgr Monika Gawrońska-Kokoszka
Specjalista psychoterapii uzależnień w trakcie procesu certyfikacji, psycholog
Zajmuje się: diagnozą uzależnień (od alkoholu, narkotyków, uzależnień behawioralnych, współuzależnienia oraz syndromu DDA,diagnozą nadużywania alkoholu, narkotyków, picia lub zażywania szkodliwego,terapią uzależnień (od alkoholu, narkotyków, uzależnień behawioralnych,
pracą w ramach programu ograniczania picia i programu redukcji szkód,psychoterapią członków rodzin (współuzależnienia,DDA),psychoedukacją,     pomocą psychologiczną,oddziaływaniami profilaktycznymi w zakresie uzależnień.,terapia uzależnień,leczenie uzależnień, alkoholizmu,terapia, leczenie,narkomanii,współuzależnienia, DDA,leczenie hazardu, uzależnienia behawioralne,psychoterapia uzależnień,pomoc uzależnionym, psycholog, psychoterapeuta

TERAPEUTA UZALEŻNIEŃ mgr Monika Gawrońska-Kokoszka

Specjalista psychoterapii uzależnień w trakcie procesu certyfikacji, psycholog

 gabinet_psychoterapii_gawronska_wizytowka_1.jpg


Zajmuje się:

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia o specjalności psychologia kliniczno-sądowa Akademii Krakowskiej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Kontynuując naukę w ramach szkolenia na specjalistę psychoterapii uzależnień akredytowanego przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Szkoła Zintegrowanej Psychoterapii Uzależnień na Uniwersytecie SWPS w Katowicach.

Odbyłam staż kliniczny w Szpitalu Klinicznym im. dr. J. Babińskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradnia Leczenia Uzależnień przy Szpitalu Rydygiera w Krakowie, Małopolskim Stowarzyszeniu Probacja w Krakowie, Poradni Leczenia Uzależnień w Kielcach przy Wojewódzkim Ośrodki Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia.

Obecnie prowadzę praktykę prywatną oraz pracuje w Poradni Leczenia Uzależnień Promedic w Pińczowie. Od trzech lat stale pracuje z osobami uzależnionymi oraz członkami ich rodzin. Swoją pracę poddaję  superwizji.

Jeśli masz wątpliwości co do ilości i częstotliwości spożywania alkoholu czy zażywania środków psychoaktywnych, wahasz się czy Twój styl picia nie odbiega znacząco od normy, odczuwasz ciągła potrzebę grania na maszynach, stawiania zakładów, dorastałeś/łaś w rodzinie w której jeden z jej członków jest uzależniony od alkoholu/narkotyków lub wciąż mieszkasz z osobą uzależnioną zachęcam do zapoznania się z ofertą mojego gabinetu i skorzystania z konsultacji diagnostycznej. W przypadku chęci zmiany swojego dotychczasowego funkcjonowania, zrozumienia przyczyn dotychczasowych sposobów reagowania, radzenia sobie a także spostrzegania pojawiających się czy występujących już trudności zapraszam do skorzystania z sesji psychoterapii uzależnień.

Przyjmuję w piątek od godz. 17:00, soboty od godz. 9:00

REJESTRACJA pod numerem telefonu 504-396-474 lub przez maila: mgawronska92@gmail.com

(proszę o kontakt po godz. 16 lub o wiadomość SMS, oddzwaniam).


Galeria zdjec


Odslon: 33785
Obiekt niezweryfikowany


Wróć do góry