swietokrzyskie.info

Niedziela, 04 grudnia 2022, Do końca roku 27 dni Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Strona główna > Katalog Firm >

Sanatorium Uzdrowiskowe ASTORIA

Starkiewicza 19
28-100 Busko-Zdrój
tel. tel. (41) 378 80 67
Powiat: buski

Sanatorium Astoria posiada 120 miejsc sanatoryjnych w pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV, przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. W budynku znajduje się winda przeszklona. Obiekt położony w pięknej zielonej okolicy parku zdrojowego. W pobliżu zlokalizowana jest większość obiektów sanatoryjnych.,sanatorium,astoria,zabiegi,wypoczynek,kwatery,pokoje,relaks,
Busko,restauracja,imprezy okolicznościowe,hotel,nocleg,pensjonat,uzdrowisko,salon kosmetyczny,salon fryzjerski,fryzjer

Sanatorium Uzdrowiskowe Astoria to komfortowy kompleks położony w jednym z najbardziej słonecznych miast w Polsce, jakim jest Busko-Zdrój. Miasto to leży w malowniczym regionie zwanym Ponidziem, a sam obiekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Wspaniała lokalizacja sprzyja zarówno wyciszającym spacerom, jak i aktywnemu wypoczynkowi: pieszym wędrówkom, wyprawom rowerowym, zwiedzaniu lokalnych zabytków i parków krajobrazowych Ponidzia. Jednocześnie sanatorium znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Sanatorium oferuje przytulne, komfortowe pokoje i stylową jadalnię, gdzie profesjonalna i serdeczna obsługa serwuje smaczną, domową kuchnię.

Nasi kuracjusze mają do dyspozycji ekskluzywną strefę SPA&WELLNESS, dzięki czemu mogą poddać się szerokiej ofercie zabiegów leczniczych, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Dbając o naszych gości, podczas pobytu zapewniamy całodobową opiekę medyczną oraz mamy do dyspozycji salę gimnastyczną i przytulną salę wypoczynkową będącą miejscem relaksu po wykonanych zabiegach, jak i doskonałym miejscem spotkań towarzyskich.
Na naszych gości czeka również strefa saun oraz nowoczesny basen z hydromasażami i dużym tarasem, z którego roztacza się widok na przepiękny ogród, gdzie kuracjusze mogą relaksować się w promieniach słońca.
Przy obiekcie znajduje się parking oraz jest dostęp do komputera i strefa WiFi.

Pobyt u nas to idealny sposób na poprawienie swojej kondycji i zdrowia. To właśnie tu pomagamy odzyskać siły witalne – ZAPRASZAMY.


Galeria zdjec


Odslon: 166173
Data ostatniej weryfikacji: 2016-06-15


Wróć do góry