swietokrzyskie.info

Czwartek, 01 grudnia 2022, Do końca roku 30 dni Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza

Strona główna > Katalog Firm >

Sanatorium STEFAN - komfortowe noclegi, domowa kuchnia, atrakcyjne ceny

Spokojna 4
28-100 Busko-Zdrój
tel. 41 370 18 80
fax 41 370 18 80
Powiat: buski

Pensjonat położony obok parku zdrojowego. Do dyspozycji Gości: jadalnia, nowoczesna winda, komfortowe pokoje z balkonami, z telewizorem i dostępem do internetu. Zapewniamy miłą i kameralną atmosferę, profesjonalną obsługę oraz smaczne domowe posiłki.,sanatorium,noclegi,wyżywienie,wypoczynek,zabiegi,turnusy, rehabilitacja, NFZ, masaż, kąpiele,

 

Sanatorium Stefan to komfortowy obiekt pensjonatowo-sanatoryjny położony w bezpośrednim sąsiedztwie buskiego Parku Zdrojowego, gdzie cisza i spokój sprzyjają wypoczynkowi.

Jest to nowy obiekt funkcjonujący od 2009 r. oferujący eleganckie wyposażenie i profesjonalną obsługę.

Sanatorium jest dostosowane do obsługi osób niepełnosprawnych - budynek wyposażony jest w niezbędne podjazdy jak i obszerną windę.

Bezpośrednio przed budynkiem umiejscowiony jest monitorowany parking dostępny dla naszych gości. Bezpieczeństwo kuracjuszy gwarantuje również monitoring wewnątrz obiektu.

Naszym Gościom oferujemy miejsca noclegowe w przestronnych pokojach 1, 2 i 3- osobowych z łazienką, balkonem, telewizorem oraz dostępem do internetu. Ponadto każdy pokój jak i przyległa mu łazienka posiadają instalację przyzywową połączoną bezpośrednio z pokojem na recepcji.

Zapraszamy do skorzystania z:


Własna kuchnia zapewnia domowe i smaczne posiłki z możliwością wyboru diety. Koszt całodziennego wyżywienia 36,50 zł.

 

Zapraszamy na naszą stronę:
www.sanatoriumstefan.pl

 


Galeria zdjec


Odslon: 90785
Data ostatniej weryfikacji: 2016-02-24


Wróć do góry