swietokrzyskie.info


Niedziela, 04 grudnia 2022, Do końca roku 27 dni Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Strona główna > Katalog Firm >

Kategorie: / Opieka medyczna /

Przychodnia Stomatologiczna i Ortodontyczna DENTIS - lek. stomatolog Wioletta Ozgowicz

Ul. Targowa 4
28-100 Busko-Zdroj
tel. 41 378 1746 , 603 866 372
Powiat: buski

Kompleksowe leczenie stomatologiczne oraz ortodontyczne dzieci i dorosłych - najnowsze techniki i materiały. Leczenie stawów skroniowo – żuchwowych. Zabiegi bez bólu w znieczuleniu. Zdjęcia RVG. Przyjęcia prywatne i na NFZ. Gabinet stomatologiczny i ortodontyczny Dentis zaprasza do korzystania z usług stomatologa. ul. Targowa 4, 28-100 Busko-Zdrój,gabinet stomatologiczny, gabinet dentystyczny, stomatolog, dentysta, przychodnia stomatologiczna, przychodnia dentystyczna, leczenie zębów, rentgen zębów, lekarz stomatolog, piaskowanie zębów, Ortodoncja, ortodonta, aparat stały, aparat ruchomy

 

SZANOWNI PAŃSTWO
PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA DENTIS


To praktyka funkcjonująca od 2001 roku, to tutaj w przyjaznej atmosferze przyjmujemy pacjentów, a wielu z nich znamy od lat. Opiekujemy się najmłodszymi pociechami, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi.


W naszej przychodni zajmujemy się kompleksowym leczeniem stomatologicznym oraz profilaktyką stomatologiczną, wprowadzając najnowsze techniki leczenia, materiały i rozwiązania indywidualnie dobrane do każdego pacjenta.


W jednym miejscu możemy zaoferować zabiegi z dziedziny stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji, periodontologii, chirurgii, protetyki, stomatologii estetycznej.


W razie konieczności wiemy gdzie pokierować pacjenta na dalsze leczenie.

Każdemu badaniu towarzyszy bezpłatny przegląd i instruktaż higieny jamy ustnej oraz zaplanowanie przebiegu leczenia. Jesteśmy przychodnią, która oferuje stabilność, wysoką jakość i profesjonalizm.


Po zakończonym kompleksowym leczeniu pacjenci otrzymują kartę stałego pacjenta, która upoważnia do co półrocznych bezpłatnych wizyt kontrolnych oraz wykonywanych wówczas zabiegów profilaktycznych – o tych wizytach przypominamy każdemu pacjentowi sami telefonicznie

Oferujemy następujące usługi:

Stomatologia zachowawcza.


Stomatologia estetyczna


Stomatologia dziecięca


Protetyka.


Chirurgia.


Periodontologia


Naszym celem jest przede wszystkim Państwa zadowolenie. Staramy się zapewnić możliwość uzyskania kompleksowej i fachowej opieki stomatologicznej w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.

Pragniemy, aby do naszego gabinetu pacjent wracał zawsze chętnie i z uśmiechem na twarzy. Dążymy do tego, aby zarówno małym, jak i dużym pacjentom wizyta u stomatologa kojarzyła się wyłącznie z przyjemnością i zadowoleniem.

Umowa z NARODOWYM FUNDUSZEM ZDROWIA.  - W celu umówienia wizyty refundowanej przez NFZ prosimy o rejestrację w dniu przyjęcia osobiście, przez osoby trzecie lub telefonicznie ( w przypadku wolnych miejsc). Posiadamy własne RVG. (System nowoczesnej radiowizografii – prześwietlania zębów niską dawką promieniowania.)

 

Personel:

lek. stom. Wioletta Ozgowicz
lek. stom. Beata Matus - Grosicka
lek. stom. Bożena Putowska
lek. stom. Magda Majcher

asyst. Renata Ścisło,
asyst. Małgorzata Rogowska


W celu uzyskania informacji, umówienia wizyty prosimy o kontakt:

- telefoniczny - 41 378 1746 lub 603 866 372
- bezpośrednio na adres -  ul. Targowa 4 (stary plac targowy), 28-100 Busko-Zdrój


Galeria zdjec


Odslon: 82678
Data ostatniej weryfikacji: 2016-02-13


Wróć do góry